Sjælland/København

Personalhuset Staffing Group
Vestergade 16
DK- 1456 Copenhagen 

Telefon: +45 70 26 25 25
E-mail: dk@personalhuset-sg.com

Jylland/Aalborg

Personalhuset Staffing Group
C.W. Obels Plads 2, 1th
9000 Aalborg

Telefon: +45 70 26 25 25
E-mail: dk@personalhuset-sg.com

Fyn/Odense

Personalhuset Staffing Group
Radbyvei 66
5320 Agerup

Telefon: +45 70 26 25 25
E-mail: dk@personalhuset-sg.com

Forespørgsel

Har du behov for en personaleløsning (rekruttering, vikar, outplacement…)? Send en uforpligtende forespørgsel og vi kontakter dig indenfor 24 timer.

HQ

Country Manager / Headhunter & Executive Consultant
Ulrik Blinkenberg
ulrik.blinkenberg@personalhuset-sg.com
+45 40 25 19 64  

Administration & Finance 

finance@personalhuset-sg.com

Commercial

National chef
Anette Timm
anette.timm@personalhuset-sg.com
+45 61 61 54 12

 

Healthcare

National chef
Flemming Mortensen
flemming.mortensen@personalhuset-sg.com
+45 31 43 42 24

Key Account Manager
Jane Hvidsten
jane.hvidsten@personalhuset-sg.com 
+45 51 72 69 79

Rekrutteringskonsulent
Anders Wikström
anders.wikstrom@personalhuset-sg.com 
+46 725 992 027

Rekrutteringskonsulent
Anette Bengtsson
anette.bengtsson@personalhuset-sg.com
+ 46 735 354 020